| AlessaAle2 a întrebat:

Buna TPU.... Vroiam sa ma ajutați cu ceva. Am 16 ani... Sunt la un liceu sportiv din tara. Vorbesc de 2 luni cu un băiat.... Am ajuns sa Ţin foarte mult la el și si el spune ca tine extrem de mult la mine... Dar... În urma cu 2 săptămâni a plecat acasă, el e din alt judet si de atunci, și până acum când să întors de când a început școala și comporta foarte rece, indiferent... Când el îmi spunea că mă place mult, petreceam mult timp împreună, mi-a zis ca tine la mine... Acum răspunde greu la mesaje, sec... Își găsește scuze sa nu ne vedem... Ce pot sa cred...!? Dai funda cel ok mai bun răspuns... crying

2 răspunsuri:
| ToKen a răspuns:

E posibil ca domu' sa-si fi pierdut interesul.
E posibil ca simpatia lui pentru tine sa fi fost doar un foc de paie.
Sau poate s-a gandit ca n-are sanse cu tine in momentul de fata, ca sa te flatez putin.
Saaau, a iesit la iveala o parte din tine care l-a facut sa se retraga?
Exista o tona de chestii care pot determina raceala unui om.
Imi permit sa-ti sugerez sa nu fi extrem de insistenta cu mesajele ca nu prea functioneaza. Chit ca-l placi si alte de-astea.

| Doub a răspuns:

Hm, poate ai făcut sau ai zis ceva ce l-a deranjat. Poate a avut nişte probleme cu familia, poate nu te mai place, habar nu am. Mai fă şi tu o ultimă încercare şi întreabă-l ce e cu el.