| anonim_4396 a întrebat:

vroiam sa va spun ca astazi am jucat impreuna cu niste prieteni 'respectiv sau respectiva' si cel care era in fata noastra era un baiat, pe toate prietenele mele le-a pus sa-l sarute pe 'respectivul' ( adica pe el ) iar pe minte m-a pus sa-i scot papucii din picioare, nu e cam ciudat, vroia sa spuna ceva prin asta?

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU la "Dragoste si Sex"!

NU mai posta aiurea la alte categorii, doar pe motivul că ar fi mai vizualizate, deoarece ÎNCALCI Regulamentul TPU şi ţi se poate SUSPENDA contul!

Toate cele bune.

| EddiWeed a răspuns:

Vroia sa spuna ca ar trebui sa postezi la categoria potrivita, cu siguranta