| redrosegirl a întrebat:

Buna TPUlove struck! Am 17 ani, par saten, ochi albastri, potrivita ca inaltime si slabuta.Am momente cand ma simt slaba si foarte urata si momente cand ma simt bine in trupul meu si frumoasa! De ce mi se intampla asta? Am cunoscut persoane care mi-au spus ca arat foarte bine pentru varsta mea si ca sunt foarte frumoasa si persoane care mi-au spus ca sunt prea urata pentru secolul astacrying, ca sunt exagerat de slabasad, ca arat naspacrying. Oare aceste persoane sunt invidioase sau imi spun adevarul? Aceste vorbe mi-au fost spuse de catre fete si baieti:-s. Sincer, nu stiu ce sa cred.ma simt ciudat. desi majoritatea imi spun ca sunt o tipa frumoasa, de gasca, ca sunt sexy(asta imi zic unii baieti), etc. atunci de ce ma simt slaba si urata?(eu sunt in poza de la avatar)Va rog ajutati-ma!love struck

Răspuns Câştigător
| Danny a răspuns:

Nu ii lua in seama, eu nu sunt slaba, sunt chiar plinuta, si ma simt foarte bine big grin Nu te mai lua dupa toti invidiosii/ invidioasele ca nu merita. Simte-te bine in pielea ta!

2 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Hai sa iti zic un secret din culise:Oamenii in general invidiaza un singur aspect din viata individului si anume banii.Frumusetea e subiectiva.Niciodata n-ai sa gasesti doi indivizi cu pareri asemanatoare cand o sa-si dea cu parerea despre tine
Toti baietii o sa iti spuna ca esti sexy. Ei sunt datori sa isi incerce noroculoh go on
Slabiciunea vine din caracter si se reflecta spre exterior. N-ai vazut cum merg oamenii care nu au incredere in ei pe strada? Grabiti, cu ochii in pamant si cat mai acoperiti la fata

| Ecou a răspuns:

Aaaaaaaaaaaaaaaa. nu pot sa iti zic decat bafta in continuare!