| LoveChocolate10 a întrebat:

Buna TPU:X Am o problema mare, spun eu.Am 12 ani, si din pacate am cosuri.cum fac sa scap de ele? Ma spal pe fata in fiecare dimineata cu apa si ma dau cu crema BIODERMA. Ce altceva trebuie facut?

Răspuns Câştigător
| Ramonaaaa a răspuns:

Buna @IzzyLove :)!
Am gasit un articol interesant, simplu de inteles si care cuprinde esenta a tot ceea ce trebuie sa stii.Astfel,pe viitor, vei avea un ten curat, frumos si lipsit de imperfectiuni :
http://www.clopotel.ro/......le-52.html
Bafta si numai bine! :)

2 răspunsuri:
| theBella a răspuns:

Salut! eu zic sa nu te mai dai cu crema.eu am avut un cos foarte urat si l-am lasat asa.nu l-am stors si acum nici nu se mai vede urma.mai bine cauta niste leacuri babesti ca-s mai bune!:*

| monicaaaaaaaaa a răspuns:

Eu iti zic sa nu te mai scobesti pentru ca o sa se agravezi si mai rau si o sa ramai cu ele toata viata sau cu gauri pe fata
lasale sa se treaca singure iti zic eu o sa fie mult mai bine sau alta solutie date cu ZINERIT e foarte bunsi trec repede cosurile
succes sper ca ti-am fost de ajutor