| anonim_4396 a întrebat:

xD Am o intrebare mai prosteasca laughing. Imi place de un baiat. Acel baiat este fratele celei mai bune prietene sad. Si de aceea suntem si prieteni. El e in clasa 7 si eu in a 6. Faza e ca iubita lui e alta prietena buna de-a mea care a venit din Italia. xD Pai bine era... Ca ea s-a despartit de el... Nu ma intelegeti gresit. Nu vreau sa fie iubitul meu. Mi-e de ajuns doar sa ma placa sad

4 răspunsuri:
| Cherilyn a răspuns:

Esti asa mica...
De ce nu poti ramane la papusile Barbie si Disney Channel?

| muciferus a răspuns:

Cum adica? nu vrei sa fie prietenul tau dar vrei doar sa stii ca te place? ce trist

| Alessia22 a răspuns:

Wow straight face la varsta ta?

| Sashavalentine a răspuns (pentru Alessia22):

Am 12 ani. dar vrau doar sa stiu daca ma place si el.