| adelinaaam a întrebat:

Zilele astea e ziua prietenului meu, si nu ma pot decide ce cadou sa-i fac. Are 22 de ani. Avem doar 4 luni impreuna. dau funda celui care-mi da mai multe idei.

4 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Vechiul ceas, un parfum...un set de loțiuni după ras dacă este cazul...mai multe.

| mentholinks a răspuns:

Un audi s4.

| RedheadOnTheRun a răspuns:

Un tricou personalizat haios, o carte, un parfum daca ii stii gusturile, poate o bratara de argint

| larymik012345678910111213 a răspuns:

Pai draga mea incearca sa vezi ce isi doreste.Descopera-l.Pai cumparai un set de parfum, un tricou, o camasa, sau ceva mult mai simplu.Intreba prieteni lui sa vezi ce fel de stil are in caz ca nu-l cunosti prea bine