| raluca250 a întrebat:

Buna tuturoor big hug
am nevoie urgent de ajutorhappy
pe mess o fata a dat un mass cu un site pe care era un viruss rolling eyes
stiam ca e virus dar am dat clik din greseala cand am vrut sa inchid rolling on the floor))

acum mi se trimite automat mass cu acel site la fiecare 3 minuteee at wits' end
cine poate sa ma ajute sa scap de ell puppy dog eyes? plssss puppy dog eyes
:d
[funda]

Răspuns Câştigător
| Claudiu2011 a răspuns:

Sincer am patit si eu asa.dar eu stiu sa schimb windowsu si l-am schimbat.mai e o posibilitate sau 2. baga antivirus.sau incearca sa dezinstalezi messengeru si sa instalezi altu dupa aia. daca nu stii sa l dezinstalezi iti zic eu cum.intra in my computer si vezi ca ai acolo in partea stanga add or remove program.dai pe el si iti apare o lista acolo cauti yahoo messenger si dai pe el un clic si dai remove(asta in cazul in care ai windows xp) daca ai windows 7 dai tot pe my computer numai ca iti apare sus uninstal or change programs dai pe el si faci aceeasi chestie de mai sus.incearca asa. daca nu baga antivirus si daca nici asa nu merge trebuie sa schimbi windowsu.

3 răspunsuri:
| No a răspuns:

Si eu am patit asta o data si pentru ca tot imi aparea aia ( si nu ma lasa in pace crying ) am stins calcuatorul din buton. apoi l-am pornit din nou si totul a revenit la normal big grin. alta metoda nu stiu laughing

| raluca250 explică:

straight face
am dezinstalat mess`u si dupa l`am instalat iar si acum nu mai merge sa intru pe id
at wits' end rolling eyes

| LifeLife a răspuns:

Reinstaleaza windows-ul sh vei scapa ca si la un prieten de-al meu i s-a intamplat la fel.happy.