| adelina899 a întrebat:

Buna tuturorhappy. Am citit pe net ca usturoiul este f bun pentru cosuri pete rosii asa ca am taiat feliute subtiri si le.am pus pe fata dupa care le.am lipit cu leocoplast cum scria acolo thinking Ideea e ca le'am tinut putin pentru ca ma ustura fata ma furnica exceptand mirosul X_x Intrebariile mele sunt: Are efecte usturoiul? cat trebuie sa stau cu el si ce alte metode/mastii naturiste pentru cosuri si puncte negre mai stiti :d Fundaalove struck

2 răspunsuri:
| pastapac a răspuns:

Nu cred ca functioaneaza usturoiul... Incearca o masca de fata cu fructe (gasesti pe net)

| vaSY666 a răspuns:

Pieseaza-l si pune-l pe fata. lasa-l cam 5-10 min..cat il suporti. va incepe sa dea rezultate.