| AskingAlexandria a întrebat:

Am o problema.Am un telefon Lg Optimus L7 si astazi mi-a facut figuri.S-a inchis de vreo 2 ori singur,brusc nu am mai avut semnal asa ca am hotarat sa inchid telefonul,si sa il redeschid,dar nu s-a mai deschis.L-am bagat la incarcat,i-am scos bateria am pus-o la loc,am scos si cartela si am pus-o la loc.Dar degeaba,ce pot sa fac? Daca mai astept cateva minute -ore credeti ca merge? Va rog ajutati-ma, nu as vrea sa-i spun mamei fiindca face foarte urat si da vina pe mine, cu toate ca nu i-am facut nimic.

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

Eu am un Samsung si mai face asa din cand in cand, tin apasat 10 secunde pe butonul de pornire sau scot bateria si apoi il pornesc si merge.Lasa-l asa cateva ore, daca are baterie trebuie sa-si revina.