| BlackPanda69 a întrebat:

Am si eu o intrebare! Ce cadou sa le fac parintilor mei si fratelui meu de Craciun? As vrea sa fie toti bucurosi! Vreau un raspuns complet!

3 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Asta e genul de intrebare la care tu trebuie sa-ti raspunzi, eu pot sa-ti recomand sa faci cadorile pe masura doleantelor, de exemplu mamei mele ii plac florile si cu asta am sa o cadorisesc.Asa ca si tie-ti recomand acelasi lucru, cadoriseste-i pe ai tai cu lucruriile pe care si le doresc si le plac.
Dar de asemenea iti recomand un website cu diferite suveniruri:
mindblower.ro

| GYGYLATINO a răspuns:

Pentru fratele tau sincer ti-as spune sa ei un joc de ex monopolly sau Iar pentru parinti ia ceva daca e un buchet de flori sau daca ai putea incearca sa rogi un adult sa te ajute sa decorezi casa ceva si sa scrii la multi ani etc

| diana_2273 a răspuns:

Depinde de personalitatea ta, a lor...cu siguranță vor aprecia gestul, depinde si de suma pe care esti dispus sa o utilizezi. Mamei ii poți lua un parfum sau cosmetice. ceva personal care sa îl folosească des, tatei o aggenda sau o pereche de manusi din piele.iar fratelui.ce vârsta are? daca e mic. jucării laughing daca e mai mare, o carte care sti ca ii place.fa comenzile din timp.