| jogabonito a întrebat:

Buna tuturor. Am vazut intr-o seara pe cer o "stea umblatoare" cel putin asa am numito euu dar nu cred ca e o stea deoarece se misca si se stingea din cand in cand si de-odata nu mai aparea. Cred ca avion nu ii deoarece la avion luminile sin intermitentee. Imi spune si mie cineva care o mai vazut si cineva care sa stie sa-mi raspundaa

Răspuns Câştigător
| Sἶrenἶa a răspuns:

laughing si eu am vazut acum vreo...2 saptamani tot asa. am urmarito...se misca ba in jos ba in sus si palpaia thinking

da o disparut in nori la un moment dat si...mda

4 răspunsuri:
| Sἶrenἶa a răspuns:

Ozn

| georgiana37 a răspuns:

E avion iti spun sigur...asa fac avioanele majoritatea.:d

| HahahaAb a răspuns:

Si eu am vazut extraterestrii!

| gabitza_4576 a răspuns:

Poate a fost un licurici oh go on tongue