| RalucaRus a întrebat:

Buna tuturor!
Cred ca aproape fiecare dintre noi a vazut cel putin un film de groaza pe parcursul vietii.
Sunt anumite momente in viata care ne afecteaza, precum o problema personala care persista sau ceva care nu ne da pace, fiind mai vulnerabili psihic in aceasta perioada.
Ce efecte psihologice credeti ca au vizualizarea in exces a filmelor de groaza intr-o perioada din viata noastra in care suntem mai vulnerabili? Care sunt urmarile vizualizarii filmelor de groaza in exces( saptamanal ) sau vizualizarea doar a filmelor de groaza?
Astept raspunsurile voastre!

1 răspuns:
| J0B0MAT a răspuns:

Nu prea ma uit la filme de groaza, iar cele pe care le-am vazut nu m-au afectat, dar au fost bune pentru ca imi luau gandul de la probleme.