| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor, deci practic eu am o problema maaaaaaaare rau de tot.Alaltaieri am vb cu un baiat p mess p care l.am cunoscut afara cand mai venea cu baietii d la mine d la bloc.Eu eram cam geloasa, deoarece altii aveau prieten numai eu nu aveam.si in seara aia eu l.am intrebat p mess daca vrea sa fie cu mine.in fine toate bune pana aici.Baiatul si el ma placea normal.ne trim semne gen:* sau:X era si logic ne.am pus poza la avatar cu noi 2 si pe fb relatia noastra.toata lumea care ne cunostea ne. a zis ba ca sa ne fie d bine.ca suntem frumos chestii din astea.eu ma simteam bine.normal.Ieri a fost seara cea mare cand trebuie s a eintalnim la mine la bloc.eram cu gasca mea afara.si el era altfel mai iubaret chestii din astea.in fine eu nu prea puteam sa. l plac, deoarece eu il consideram ca un frate. Da problema mare vine acum i.am zis ce aveam de zis.cu toate ca nu prea stiam cum sa. i zic.si vine si un preten foarte bun de care imi place.si i.am zis ce mi s. a intamplat si oarecum a vr sa ma ajute.si mi. a zis ca decat sa imi bat joc de el mai bine ii zic si i.am zis... ok m.am despartit de acel baiat.si acum ma trezesc p mes k ma cert cu baiatul p care il placeam cu adevarat. iar acum nu vrea sa se mai impace cu mine ce sa ma fac? si cum sa il fac sa fie cu mine daca lui ii place de alta? plz un mare fundoi primit cu dragoste va dau! la cel care ma ajuta

Răspuns Câştigător
| delena a răspuns:

Ai putea sa explici mai bine? Nu am înțeles mai nimic.

1 răspuns:
| ecstassy a răspuns:

Citeste cu atentie si incearca sa intelegilaughing n.am ce sa zic sau mai bine ast o sa.ti las un msj sa vezi despre ce e vbwinking