| AndreiAndutzu a întrebat:

Buna Tuturor Eu fac electronica si automatizari si sunt in clasa a-IX-a insa fac de mai mult ani roboti... diferite montaje proiecte pentru concursuri. Vreau sa ma apuc de un proiect mai grandios, ceva mai special care nu se gaseste la coltul strazii. Nu am idei. Dati-mi voi cateva idei de montaje proiecte... Accept si o colaborare. CEL MAI BUN RASPUNS PRIMESTE FUNDA!

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Fa un robotel care sa mearga singur pana la coltul strazii, si apoi sa vina singur inapoi.