| AndreiAndutzu a întrebat:

Buna tuturor Eu fac electronica si automatizari si sunt in clasa a-IX-a insa fac de mai mult ani roboti... diferite montaje proiecte pentru concursuri. Vreau sa ma apuc de un proiect mai grandios, ceva mai special care nu se gaseste la coltul strazii. Nu am idei. Dati-mi voi cateva idei de montaje proiecte... Accept si o colaborare. CEL MAI BUN RASPUNS PRIMESTE FUNDA!

Răspuns Câştigător
| miyhaiboss a răspuns:

Salut poti sa incerci sa faci un robot care culege strugurii sau alte fructe sau legume ca in ziua de azi Romania e in colaps cu muncitorii si poti sa faci ceva util si ieftin sau poti sa faci un robot care sa il trimiti la magazin sa iti faca cumparaturi.ii incorporezi o camera si ala e