| saymoon a întrebat:

Imi doresc enorm sa scriu si sa public o carte ...Citesc foarte multe carti si de-alungul anilor mi am construit un vocabular destul de dezvoltat, iar cu imaginatia nu stau rau rau deloc. Dar nu am de gand sa-mi fac descriere si am sa trec la intrebarea mea:Este posibil sa public o carte la varsta de 16 ani? Imi doresc asta mai mult decat orice..., astept cu nerabdare raspunsurile voastre si va multumesc enorm pentru. ajutor.

Răspuns Câştigător
| Asdgjkjgs a răspuns:

Bineinteles ca poti sa publici o carte la 16 ani...de fapt poti sa publici la orice varsta, dar conteaza si sa convigi o editura sa ti-o publice.Succes!

5 răspunsuri:
| saymoon explică:

Hey buna! Va multumesc pentru ajutor iar raspunsurile voastre m au ambitionat si mai mult. Sunteti niste draguti si sa mai spuna unii ca Romania noastra nu are oameni altruisti.Va pup dulce. pa pa.

| saymoon explică:

Micussa dragutsa, sincer nu am un titlu pentru ca consider ca atunci can continutul va fi gata voi putea finaliza cu un titlu potrivit. Dar nici o grija te voi anunta cu privire la titlu.pa pa

| deea4u a răspuns:

Fara doar si poate! daca ai talent, cauta o editura sa-ti publice si sa-ti multiplice cartea.si totul vine de la sinewinking nu uita sa-mi trimiti si mie te-am pupat! funda?big grin

| username_8290 a răspuns:

Bineinteles ca poti.

din cate stiu eu lucrurile functioneaza cam asa. tu te duci cu textul la o editura si ei o analizeaza si daca e buna fac cartea propriu` zisa si o pulbica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, desigurwinking. cum se numeste? poate o cumpar si eu laughing