| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat care este din acelasi oras cu mine si suntem de aceeasi varsta. Problema e ca el are o prietena care este in clasa cu elsad E foarte de treaba si m-a invitat in oras, dar o sa fie vreme proasta. Nu vreau sa-l despart de prietena lui in mod direct, adica sa ma bag peste ei. dar ce-as putea sa fac? Nu-mi place sa astept.straight face

3 răspunsuri:
| jony a răspuns:

Pai ce ai tu treaba daca are o prietena care e in clasa cu el? E posibil sa fie doar o amica buna de a lui, asta nu inseamna ca e iubita lui ineaparat.happyMai precis intreaba-l pe el care e treaba si aflii, asta daca nu vrei sa te numesti rezerva lui!

| N0 nAmE a răspuns:

Pai daca te-a invitat in oras, el avand prietena.inseamna ca vrea sa scape de ea si sa te cucereask p tine:X:Xhappyhappy
daca as fi in locul tau as merge la intalnire si l-as intreba daca are prietena, d c te-a invitat tocmai p tine in oras.adica il lasi p el sa faca primul pas...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Oiei pe tipa de par.