| Carolinee a întrebat:

Buna tuturor!
Imi place de un baiat si el e plecat in Italia si vine doar vara in luna august. Ma cam enerveaza fosta lui " prietena " pentru ca stia parola lui de la facebook si a vazut ce am vorbit cu el si le-a zis la toti din clasa de la ea ca eu ma dau la el! crying
Nu stiu ce sa fac : el a spus ca vrea sa ne vedem vara asta dar sigur si tapita aia o sa ne strice tot momentul! Sa-i spun ca-mi place de el? pentru ca el nu stie dar totusi ma simpatizeaza unpicwinking

Răspuns Câştigător
| georgiakiss a răspuns:

Buna problema asta am avut.o si eu laughing pai poti sa ii lasi mesaj pe facebooc ca iti place de el eu asa am facut poti sa folosesti :
-buna
-ce faci...ect (incepeti sa vorbiti)
-trebuie sa iti spun ceva
-ce?
-pai nu stiu cum sa iti spun.
-pai spune pur si simplu ce vrei sa imi spui
-bine o sa iti spun "imi place de tine de...(cat timp)
si el o sa iti spuna poate ca si lui ii place de tine deci nu rata ocazia de ai spune ca il placi.
Bafta iti tin pumnii :*

1 răspuns:
| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare! Ar trebui cand revine in august sa ii spui ca iti place de el si pe langa asta ar trebui sa ii spui ce afacut si acea "prietena", si isi va schimba poate si parola de pe facebook si daca ai mai mare noroc ar si parasi-o pe acea fata.Baftahappy