| anca35 a întrebat:

Mai sunt 5 zile pana la Craciun si as vrea sa-mi creasca unghiile mai repede! Nu sunt chiar scurte dar totusi sunt mici! Ati putea sa-mi dati cateva idei? Dar fara ulei de ricin! Multumesc anticipat! A! Si fara unghii false!

5 răspunsuri:
| aniiledha a răspuns:

Nu cred ca exista ceva care tiar putea ajuta unghiile sa creasca mai repede... daca ai vrea intr-adevar sa ai unghiile mai mari de craciun ai putea sa-ti pui unghii falsethinking

| Blondamea a răspuns:

Exista o solutie cu ghilimele pentru cresterea unghiilor dar nu in 5 zile ci maxim 2 saptamani

| Ade a răspuns:

Calciu! Calciu! Calciu! Vitamina D! Vitamina D! Vitamina D! Sau poti sa le bagi in apa! La innot, cand mergeam imi crestea unghiile in 5 minute cam 150 mm.

| oanaoana1995 a răspuns:

Stai cu mainiile in apa calduta si o sa dea rezultatatetongue

| alexandra22 a răspuns:

Tine unghiile in fiecare seara in apa calda si pasta de dinti pentru a creste si a nu fi ingalbenite(km 10 min)