| LOoOVeEe05 a întrebat:

Buna tuturor. pregatiti-va sa auziti povestea mea de ras. laughing

Deci ma jucam shaiya si am fost cu un baiat care era super de treaba. Si m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el si am spus ca da.
Dupa un timp l-am vazut cu mai multe fete si vorbea cu ele statea cu ele etc. se plimbau cu calul am2 rolling on the floor Cred ca sa-mi faca in ciuda ( nu a reusit ).

Pe urma normal ca orice fata am facut o criza de nervi si l-am facut prost, mincinosc etc. Am fugit si a venit dupa mine. Mi-a spus ca ii pare rau si ca ma iubeste. Am zis sa-l iert.

Dupa un timp nu ma mai baga in seama. Am zis sa-l las. De abia daca mai scoteam un buna de la el straight face. Dar aseara am stat pana la 2 noaptea de nervi ce aveam laughing Ne-am certat. L-am vazut iar cu o parasuta. statea cu ea etc. L-am lasat dar culmea a fost ca din nou cu alta fata l-am vazut si m-am dus la el si l-am mascarit in toate felurile laughing I-am zis ca numai scap de moaca lui nici in oras..ca e idiot, ca minte etc. El zicea intruna de ce sunt suparata pe el. pe urma mi-a zis ca e cu altcineva si m-a intrebat de ce l-am dat dracu. Chiar atunci, mi s-a blocat netu si s-a iesit din joc straight face

Ma intreb, nu ar fi putut spune de la inceput ca are alta prietena? S-au ar fi trebuit sa imi dau eu seama de asta vazandu-l cu altcineva.
De nervii ce ii aveam am sters si jocul happy Ce o fi cu baietii astea fetelor rolling on the floor? Vi s-a mai intamplat? happy

Răspuns Câştigător
| LKC a răspuns:

Nu stiu ce joc este asta(si sincer nici nu vreau), dar cred ca este o prostie sa ai nervi din cauza unui baiat "virtual". Poate vroia sa se dea mare ca este popular(in realitate o fi vreun ratat)si sa te oftice ca umbla cu multe.
Daca vrei sa joci, joaca!
Nu vad vreo problema daca il vezi...
Nu stiu ce faci in joc, dar poti sa-l ignori.Cea mai buna solutie...
Fa-l gelosdevil-Si asta e o solutie...

4 răspunsuri:
| InoTkd95 a răspuns:

Sa iti propun cateva activitati? Jocurile chiar spala creierul.

| LOoOVeEe05 explică (pentru InoTkd95):

Thank you tongue Mi la spalat deja rolling on the floor

| raicard a răspuns:

Cauta-ti si tu alt prieten in jocbig grin

| LOoOVeEe05 explică:

Am uitat sa specific ca vreau sa ma joc din nou. Dar il voi vedea din nou si iar se va da in centrul atentiei. ce sa fac?