| gdf a întrebat:

Buna tuturor.stiti cum as putea sa o conving pe mama mea sa nu mai doarma cu mine noaptea? avem 2 camere si nu vrea deloc sa doarma cu tati, nu ca ar fi certati sau altele...ma rog de ea in fiecare seara si i-a zis si sora mea care este plecata si tati. Ea crede ca cine stie ce fac de vreau sa dorm singura...

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Înseamna ca deja paianjenii si liliecii au început sa se faca confortabili în pestera mamei talelaughing

| Bebbytzaa a răspuns:

Da cati ani ai?