| just4you_6809 a întrebat:

Buna tuturor, sunt clasa a VIII-a si as vrea sa va cer o parere celor din Timisoara.
In urma examenului de admitere mi-a iesit media de intrare la liceu 9`10
Vreau sa aleg un liceu bun din toate punctele de vedere.(Colegii faini, fete multe, bla bla ). Ce liceu sa aleg dintr Pedagocic, Loga, Moisil sau Colegiul National Banatean?
Astept si alte propuneri.(vreau pareri de la cei care sunt deja la liceubig grin)
FUNDITAhappy

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Ce crezi tu ca se intampla, daca la liceele mentionate de tine se intra cu medii de peste 9.40?
Unde te vezi tu cu 9.10? ca pentru tine nu mai ramane loc... decat la alte licee mai slabe.