| xBlackxAngelx08 a întrebat:

voi credeti in horoscop, adica in mare parte este adevarat, dar ma refer la compatibilitati?big grin:*

Răspuns Câştigător
| HappyUserUnknown a răspuns:

Hello happy! In horoscop cred, sa zicem, insa in compatibilitati nu cred! Exista diferite tipuri de personalitati indiferent de zodie, asa ca nu conteaza zodia, cat conteaza tipul de personalitate. Si aici trebuie retinut faptul ca nu zodia ne ofera personalitatea pe care o avem happy.

3 răspunsuri:
| iubitica_2607 a răspuns:

Niciuna,nici alta

| parazi7u a răspuns:

In mare parte se cam potrivesc compatibilitatile, dar bineinteles exista exceptii, nu trebuie sa dai curs unui horoscop, ia-o mai degraba ca pe o lectura interesanta :P uite aici un exemplu bun http://www.zodiamea.com

| Lishie a răspuns:

Intr'o oarecare masura, dar nu te ghida dupa ce spun prostiile alea. Orice e compatibil cu orice, mai putin branza cu untul de arahide.