| anonim_4396 a întrebat:

Ultima oara cand mi\’a venit menstruatia a fost pe 24 iunie, iar acum pe 6 iulie mi\’a venit din nou…Inteleg, poate nu e o problema si se mai intampla sa nu vina regulat…
Problema mai mare este ca peste cateva zile plec de la mare la munte, la bunici, si as fi vrut sa ma mai pot bucura de plaja macar zilele astea, deoarece toata vara voi fi plecata de acasa.
Ce solutie am pentru a face sa\’mi treaca mai repede menstratia? Conteaza alimentatia?
Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| inger02 a răspuns:

Nu ai cum sa faci sa iti treaca menstruatia mai repede. nu poti sa controlezi menstruatia. ea se termina "cand vrea " ca sa zic asa. poti folosi ob-uri si poti sa stai linistita in costumul de baie la mare happy