| IubesteEa a întrebat:

Buna un iubit de al prietenei mele ma iubeste, dar eu nu il plac si nu pot sa ii fur iubitul prietenei mele, si el zice ca nu o mai iubeste ca nu o mai place, ca vrea sa fie cu mine si eu i-am explicat ca nu il plac ca nu are nicio sansa ...1.baieti de ce mereu alegeti a doua persoana? 2.de ce nu o respectati pe fata care o aveti langa voi? 3.Intrebarea pentru voi sa ii spun prietenei mele? el vrea sa se desparta de ea.dar eu nu vreau sa o raneasca si plus ca spera degeaba ca va fi cu mine.

Răspuns Câştigător
| Crissu3005 a răspuns:

Ar trebui sa ii spui prietenei tale. S-ar putea sa fie putin suparata o perioada dar este mult mai aiurea sa afle mai tarziu sau de la alte persoane. Explica-i ca tie nu iti place de el si nu ai putea niciodata sa ii sufli iubitul.Eu am trecut prin asta si eu asa am facut.La mine a fost super ok.

1 răspuns:
| Musique a răspuns:

Nu generaliza. happy
Baftă!