| bukklizz a întrebat:

va rog ajutati-ma. imi place foarte mult de un baiat si nu stiu cum sa ii spun asta. Lui i-a placut de cea mai buna proetena a mea iar acum spune ca nu trebuie sa se mai gandeaasca la ea. Ce credeti ca ar trebui sa fac eu? Chiar as dori ceva mai mult cu el, simt ca cu el pot vorbi si ma simt bine in prezenta lui.Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Leemonn a răspuns:

Pai poti sa il intrebi daca te place. Daca da,intreaba-l daca nu vrea sa mearga la un film, la suc, la Pizza...sau la plimbare.Dar ca sa te combini cu el trebuie sa urmezi pasii acestia pe randul la care este expus :
1. Poarta-te dragut.
2.Invita-l in oras.
3. Icearca sa gasesti lucruri in comun.
4.Intreaba-l ce-i place.
5. Faceti lucruri ca ii plac si lui.
6.Intreaba daca te place si daca da spune-i ca si tu il placi si vrei sa fi impreuna cu el.Despre prietena aia.nu stiu ce sa spun.Incearca sa nu pomenesti de ea cand pare plictisit.
Sper ca te-am ajutat! Mult mult noroc vei avea nevoie. Funda?

1 răspuns:
| Haha_Hilli_1990 a răspuns:

Incearca sa ii dai sentimentul ca il placi si fai cadouri de exemplu