| Eaeea a întrebat:

va rog ajutati-ma si pe minebig grin.Imi place de un tip mai mare cu un an. Iar maine la scoala avem petrecere de halloween.Cum sa-i atrag atentia fara sa par disperata?:-s
Plz, ajutati-ma!puppy dog eyes
FUNDITA!

1 răspuns:
| girls97 a răspuns:

Buna Gabicy simplu alegi un costum care sa iti puna in valuare corpul gen niste colanti saw blugi conici sh un tricou/maieu decoltat putin creion rimel fond de ten sh un ruj nu ar strica lasa.ti parul pe spate foloseste un parfum frms mirositor dar puternic in acelasi timp treci de cateva ori pe langa el sh asigurate ca te.a observat zambestei cu subinteles sh gata sper ca te-am ajutat pwpii