| roxystomp a întrebat:

Maine merg la petrecerea unei prietene foarte bune si o sa fie acolo si baiatul de care imi place. Cum sa ii atrag atentia fara a parea disperata? Merge orice pentru ca toti vom dormi la prietena mea(cu alte cuvinte o sa stam peste noapte la ea ca de dormit nu cred...)

3 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Roaga-l sa danseze cu tine, nu vei parea disperata dar trebuie sa-i arati ca-l placi.Glumeste cu el, vorbeste mai mult decat cu ceilalti; o sa-ti vina idei pe parcurs.Bafta!

| NewTerminator a răspuns:

Depinde
daca e o petrecere in pijamale stai mai mult cu el, vb cu el, ii ti partea la orice fel de "cearta", ideea e ca esti de partea lui.
poti aparea imbracata in ceva frumos.
ce varsta ai?
daca jucati jocuri pe echipe incerci sa te bagi in echipa cu el, faci glume.

funda?

| CăpshuniikMikkkk a răspuns:

Bună!
Nu ţi-l imagina ca pe băiatul de care îţi place, ăsta e cel mai important sfat. Comportă-te cu el ca şi cu cele mai bune prietene-prieteni şi include-l în gaşca voastră. happy Aşa vei fi tu însuţi şi nu vei părea disperata.
Baftă!