| DraPraaHaarp a întrebat:

va rog frumos ajutati`mahappy am o tema la engleza pe care imi va pune nota, si eu chiar nu ma descurc bine cu engleza! va rog am nevoie de o compunere: ce ai face daca ai castiga la loterie? va rog ajutati`ma sa iau macar o nota mai bunalaughing av dau fundutza aia sh orice:p thx a lot:*

3 răspunsuri:
| bianca_1157 a răspuns:

Pe acest site parca e interzis "facutul temelor" dc incalcati mereu aceasta regula? Rog respectuos sa nu mai raspundeti acestor "nesimtiti". nu le mai rezolvati temele. si MEYOUFOREVER cand ai o intrebare mai serioasa scrie-ne, pana atunci fa loc altei persoane care intr-adevar are nevoie de un sfat, un raspuns

| DraPraaHaarp explică:

@bianca.nu am cerut sa imi rezolvati tema.scz daca m`am formulat gresit. dar vroiam o idee despre ce sa scriu in compunere pentru ca nu prea le am cu engleza doar atat. da sh mersi de rasphappy

| DraPraaHaarp explică:

. da sh inca ceva.io v-am rugat ceva cu o tema. dar cand intra ceilalti useri care pun niste intrebi penibile gen:''daca m`am masturbat cu matura laughingmai sunt virgina?'' aia e o intrebare serioasa?thinking eu cred ca nu.ms