| bogdan8907 a întrebat:

Buna
va rog frumos sa ma ajutati cu niste sfaturi pentru am recuceri iubita, deoarece in ultima vreme o simt un pic mai rece fata de mine va rog frumos dati-mi cat mai multe sfaturi pentru a o recurii sugerez ca vem 8 luni de relatie! primul funda restul vot! va multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Andreeadeuu a răspuns:

Fii mai aproape de ea, ajut-o la ce ii e mai greu, cumparai flori daca nu stai k ea sun-o mereu si spune-i ce face, ca ai fost ingrijorat de ea cea mai facut, fa-o sa rada, cel mai important

1 răspuns: