| edi1098 a întrebat:

Va rog sa nu radeti si vreau seriozitate. E o fata de care-mi place, cum as putea vorbi cu ea pe facebook ( zic cum, incep conversatia. gen HI!, Buna )
Si cum sa-i comentez la poze.
Si da stiu. E mai bine sa vorbesc cu ea in realitate (asta si fac) dar no itelegeti voi Funda!

3 răspunsuri:
| Zabbyel a răspuns:

Comenteaza la poze ce-ti observa ochii happy vezi si tu ce-ti place la ea love struck
ce fata frumoasa ai...
ce ochii minunatii nu ai rolling on the floor)
iti sta bine si te prinde bine sa fi blonda/bruneta
bluza aia te prinde bine happy ca si culoarea ei de altfel...

| FelicityRight a răspuns:

De obicei fetele se enerveaza can un necunoscut se baga in seama. Mai intai sa vorbesti in realitate cu ea si dupa comenteaza-i la poze... Ii poti comenta:''esti foarte sweet'' fetele sunt impresionate de baietii ce folosesc cuvente englezesti happy

| Bianca1Bie1 a răspuns:

Pai...Incepi cu Buna cf? Apoi mai o intrebi cate ceva o inviti afara o faci sa rada si tot asa pana vezi ca ii face placere sa iasa cu tine... apoi te apropii tot mai mult de ea gen sa fiti BFF iar apoi o intrebi ce parere are despre tine, daca are iubit si apoi daca vrea sa stea cu tine