| ZoZoHeart a întrebat:

Va tot bat la cap cu subiectul asta laughing dar eh. Asa, stiti ca imi place de un baiat, cu 3-4 ani mai mare decat mine, din aceeasi scoala, acelasi etaj. I-am aflat facebook-ul cautand ca nebuna laughing si am vorbit cu el pe chat. Ma tot intreba ce clasa sunt. Pana la urma i-am zis si a zis "lol". I-am zis ca l-am vazut pe hol etc. Coelegele mele zic ca e evident ca il plac, ca se vede dupa fata mea etc. Ei, credeti ca ma stie, asa, dupa fata? Precizez ca s-a uitat la mine de multe ori. Credeti ca se poate sa isi dea seama ca il plac pentru. faptul ca am vobit cu el si ca (cum zic coelgele) "e evident"? Eu as vrea intr-un fel asta. Si (logic) as vrea sa ma placa si el... E genul de baiat cuminte dar cool. Adica, nu din ala, cuminte rau. Ca mine (mai injura si el, ca baietii tongue). Credeti ca as avea vreo sansa macar sa ma imprietenesc cu el?

Răspuns Câştigător
| pitiqqqqqq a răspuns:

Pai. dupa parerea mea. mai comunica cu el pe chat. Dupa, incearca sa'l bagi in seama pe la scoala: "buna. ce faci". SIpana la urma, m'ai in gluma, m'ai in serios, ii spui; Stii, eu te plac. as vrea sa stiu daca este reciproc sentimentu straight face. Sper ca te'am ajutat :*! Baftaa love struck.sa'mi spui ce ai facut.