| ZoZoHeart a întrebat:

eu sunt a 5-a si baiatul de care imi place e a 8-a. Aceeasi scoala, acelasi etaj. Cand vorbeam cu el pe chat (facebook, care l-am aflat cautand ca nebuna) m-a intrebat ce clasa sunt. Am tot aburit-o si pana la urma i-am spus. Imi zicea tot "lol...". El pare de treaba. Adica, nu imediat ce i-am zis a iesit sau ceva. eu i-am zis ca nu mai pot sta pentru. ca am teme (atunci venea mama din bucatarie si daca ma prindea la calculator... straight face). A zis "ok" "pa". Am vreo cateva intrebari. 1. Oare i-a placut sau nu ca am mai aburit-o, am facut pe misterioasa? 2. Oare va mai vorbi cu mine? 3. Credeti ca si-a dat seama ca eu sunt (de la scoala) cea care vine mereu dupa el laughing?

Răspuns Câştigător
| Rayyy a răspuns:

Bună,
În primul rând, nu cred că s-a lăsat cine ştie ce impresionat de "misterul" tău. Poate va mai vorbi cu tine, deşi replicile de genul "lol" nu sunt cel mai bun semn.
Poate şi-a dat seama, poate nu. Noi nu avem de unde să ştim. Încearcă să mai continui discuţiile cu el şi vezi ce-o să iasă.

1 răspuns:
| Purification a răspuns:

1 Nu ai facut pe misterioasa. 2 Eu cred ca da 3 Probabil