| danaieladaniela a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele care poarta ochelari?

12 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Ar trebui să avem vreo părere?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Parerea mea e ca sufera de miopie

| corbulalbrosu a răspuns:

In general ochelarii au darul de a oferi un element de distinctie persoanei respective.

| Drimmero a răspuns:

Absolut nicio parere, e un defect medical. Sunt la fel de atractive precum cele fara ochelari, pe unele ba chiar le arata mai mature, le da un aer mai cult.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

La fel ca cele care nu poarta.

| Celcestietot a răspuns:

Degeaba daca nu ii poarta intr-un mod atragator.

| SilentRain a răspuns:

Oarbe

| Sofer a răspuns:

Parca o vad pe Mia Khalifa.
Deci le ador.

| Marius22222222222 a răspuns:

Sunt ok

| NotNamed a răspuns:

Sexy, asta daca isi fac doua codite si poarta fusta scurta ca la studentele americane.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le ador

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Părere bună sau rea, depinde doar de fată, nu influențează ochelarii cu nimic asta. Legat de frumusețe, irelevant. Nu contează dacă poartă sau nu.