| Mysteriouswomen a întrebat:

Voi credeti in superstitii? Mai ales in aceea cu ceasul si ora fixa.
Sincer dupa ce mi s-a intamplat mi-ai schimbat total parerea. Intr-un timp vedea numai ora 16:00, 16:16. Apoi dupa o saptamana am aflat ca un baiat ( Paul ) ma place. Deci la litera 16 este P. Mi s-a parut asa straniu. Sau mai recent vedeam tot timpul ora 00:59, 1:00, sau 1:01 iar dupa o zi un coleg Alin se tot uita la mine, incerca sa intre in discutie cu mine. Mi se pare chiar ciudat.

3 răspunsuri:
| mOnAsX a răspuns:

Poate sunt adevarate dar eu deocamdata nu cred in ele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce dragut! sincer n-am mai auzit chestiile astea, stiam doar daca te uiti la fix si te gandesti la un baiat atunci acel baiat te place. Suna interesant :d pentru celelate ore ce initiale sunt?

| GS_Sebastian_1997 a răspuns:

Da mi s-a intamplat si mei sa vad de expmelu 12:12, 13:13, 14:14, 15:15, 16:16 conescutiv in acceasi zi cand ma uitam la ceas si eu continuam sa vorbesc cu acceasi persoana. Abstraaact ca sa zic asa laughing