| Antoonia15 a întrebat:

vreau sa va zic, ca de la un timp multa lume printre care si prietenii mei vorbesc pe la spatele meu cum ca eu as fi fitoasa.
Sincer nu stiu ce sa zic mie mi se pare ca nu am fite, adica intr-adevar vorbesc uneori urat dar numai atunci cand cineva ma dispera sau imi pune niste intrebari penibile.In clasa mea sunt 3 fete care dupa parerea mea sunt mult mai fitoase decat mine dar nimeni nu le zice nimc.Astazi o multime de oameni au inceput sa ma ignore ...sa va dau un exemplu eram pe facebook si un baita pe care nu il stiu prea bine imi spune sa ii dau niste like-uri, eu il refuz iar el ma face nesimtita dupa care ajungem sa ne injuram.
Va rog frumos sa ma ajutati si sa imi ziceti ce ar trebui sa schimb la mine.

Răspuns Câştigător
| adinaxD a răspuns:

Injurat de la niste like-uri? daca te'a facut nesimtita, puteai sa ii zici: - ghinion laughing, si de la un simplu cuvant incheiai discutia.
pai ca sa nu te considere lumea din jur fitoasa as zice sa eviti certurile dintre fetele de la scoala si mai ales injuraturile, sau sa iti faci alti prieteni pe genul tau, daca crezi ca nu e corect sa te schimbi pentru niste oameni/prieteni ( P.S: daca te barfestc pe la spate aceia nu iti sunt prieteni, ar trebui sa iti zica in fata ce cred ei despre tine)
sper sa iti rezolvi problema! pa-pa tongue big grin