| spikey1 a întrebat:

Voiam sa va intreb daca stiti cumva cum aflu cine ma suna cu nr. necunoscut. Incp sa ma enervez fiindca ma suna destul de des, iar eu spun alol alo laughing si el(ea) nimic. Va rog frumosc daca puteti sa ma jutati cu ceva dar fara raspunsuri de genul du-te la politie si reclama-l.Ms frumos( dau fundita)

Răspuns Câştigător
| ThePunisher a răspuns:

Daca esti pe abonament poti sa ceri un desfasurator de la compania la care esti abonat(a) si vezi toate apelurile de la si catre tine, inclusiv cele cu nr ascuns. notezi data si ora la care ai primit apel, si confrunti cu desfasuratorul.

2 răspunsuri:
| alessia a răspuns:

Pai in aceeasi situatie sunt si eu. dar nu cred ca exista ceva care sa descopera numarul. dar in caz ca gasesti te rog sa-mi lasi un msj pe privat ...pls.:*:*

| lOllipOp a răspuns:

Nu se poate afla.