| StefaniaIoana18 a întrebat:

Vouă va plac firoasele. Nu știu despre voi dar mie una nu. De ex: La începutul anului școlar toți mă priveau ca fiind cel mai nesemnificativ lucru. În clasă mea există mai multe fete care nu mă suporta. Am încercat să mă schimb dar nu am reusit. Am vrut să nu mai fiu bătaia lor de joc. Vreau să fiu mai de treabă să vorbesc să comunic. Dar nu pot.

3 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Fii ceea ce ești, e foarte aiurea să vrei să devi ceea ce nu ești de fapt.

| smartlollipop a răspuns:

Nu te schimba pentru ei! Nu le arata ca iti pasa de parerea lor. Nu trebuie sa te suporte nimeni, mai ales daca sunt atat de ingamfati cat sa te respinga de parca ei au luat premii internationale sau ceva. Fii tu insuti si nu ii mai baga nici tu in seama. Comporta-te cu ei asa cum se comporta si ei cu tine. Mereu exista cineva de care ei isi bat joc, si stii care e motivul? Invidia. Da, invidia, si rautatea lor extraordinara pe care ei o considera "misto". Nu ii baga in seama, orice ai face, priveste-i de sus si cand ai ocazia, mai raspunde-le. laughing
Bafta! happy

| Alexandra_Madalina_1990 a răspuns:

Un sfat pe care pot sa ti-l dau este sa nu te schimbi pentru nimeni.De ce sa te schimbi pentru ele? Ce trebuie sa te suporte ele, ignorale nu le lua in seama, fii o lady, ia atitudine daca nu merge vorbeste cu diriginta.Incearca sa fi mai tupeista sa nu fi bataia lor de joc.