| cookieemo02 a întrebat:

Vrea si eu niste raspunsuri la experiente paranormale.Dau FUNDA! Va rog, fara copy+paste... Si as mai vrea sa stiu cum fac rost de o tablita cu care sa chemi spirite! :]

1 răspuns:
| AndreeaDeiia a răspuns:

A pai eu am avut o matusa care a murit, si de atunci cam un an am tot avut cosmaruri cu ea, o si vedeam uneori, era imbracata in alb dar nu avea ochii, si atunci m-am dus la un preot de disperare si mi-am spus sa aprind lumanari la mormantul ei, pentru ca nu avea lumina, sufletul ei nu era impacat si de atunci nu mai am probleme de genul asta. Si am vorbit foarte SERIOS. big grin... Iar despre tablita nu stiu nimic. nu cred ca sunt reale chemarea spiritelor. ele vin si te cauta doar atunci cand nu se ''odihnesc bine ''.