| JuliaMe06 a întrebat:

Vreau niste sfaturi. Am inceput sa vorbesc cu un baiat, in urma cu 3 luni si ne-am vazut de 2 ori, dar nu am iesit doar noi doi, ca la o intalnire, ci cu prieteni comuni. La a doua intalnire ne-am aproapiat putin, era si o faza in care am ramas singuri in camera si voiam sa il sarut dar imi era cumva rusine.Ideea este ca nu sunt sigura pe ceea ce simt. Adica oarecum imi place de el faptul ca ma face sa rad si arata si destul de bine, dar e mai mic cu un an.Ar trebui ca atunci cand ne intalnim sa il chem sa discutam doar noi doi si sa il sarut, sau sa mai astept? Pentru mine un sarut conteaza foarte mult. Multumesc happy

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu l-as lasa pe el sa faca pasul asta, pana la urma nu e nicio graba sa va sarutati, o sa fie cu atat mai special momentu cu cat il asteptati mai mult. Cheama-l sa iesiti doar voi si vezi ce zice.

| ℓαυяα a răspuns:

Încearcă sa ieși doar tu cu el și vezi cum se comporta atunci. Dacă pare interesat, poți sa incerci sa îl săruți.