| Deyuuts a întrebat:

Buna vreau niste sfaturi, ideei [-o< ma despartit de prietenul meu acum 3 saptamani, eu inca tin la el... dar el nu vrea sa vorbeasca deloc cu mine. eu ii scriu si pe messenger dar tot nimic... daca aveti niste ideei cum as putea face sa vb macar cu el.va rog! dau funda + vot fiecarehappy :*

Răspuns Câştigător
| Canndy a răspuns:

Suna-l sau spune-i sa va intalniti intr-un loc, daca va veni inseamna ca si el tine la tine daca nu...bafta si sper sa te ajute

1 răspuns:
| Goofy a răspuns:

Incearca sa il gasesti...cautal pe afara!