| Deyuuts a întrebat:

Buna vreau niste sfaturi, ideei [-o< ma despartit de prietenul meu acum 3 saptamani, eu inca tin la el... dar el nu vrea sa vorbeasca deloc cu mine. eu ii scriu si pe messenger dar tot nimic... daca aveti niste ideei cum as putea face sa vb macar cu el.va rog! dau funda + vot fiecare kiss

Răspuns Câştigător
| Merilynne a răspuns:

Daca tu ii scrii p mess aproape in fiecare zi, s-ar putea sa creada ca suferi (chiar daca tu suferi ) si sa se mai apuze o perioada de timp pe seama ta.
Dp parerea mea, chiar daca stiu ca o sa-ti fie ffff greu stai o perioada fara sa ii spui neek p mess, si pune si tu statusuri din astea mai vese cum ar fi " Am pus capar, s-a terminat dar am gasit un alt baiat.".
acum nu te oblic sa-mi asculti sfaturile dar cred ca sunt destul de bunicele.

5 răspunsuri:
| LoveMe a răspuns:

Pai eu zic mai bine sa-ti faci curaj si ii spui tot ce simti, in fata!

| Escape a răspuns:

Lasa-l putin macar, nu il sufoca, lasa-l liber vreo saptamana, dupa aia incearca sa il intrebi de ce nu mai vorbeste cu tine, daca l-ai suparat, daca dupa 2 saptamani. nu iti va zice nimic... cred ca vrea sa fie lasat in pace

| AxelTerner a răspuns:

Sa iti faci alt id sai dai add si sa vorbesti cu el
2.Sa te duci la el acasa
3.Sa vorbesti cu prieteni deai lui care sa vorbeasca cu el...

| shadowgirl a răspuns:

Aratatai putina indiferenta...fal gelos sh sarputea sa se intoark la u (la mine mere de obicei)winking

| Ailen a răspuns:

Spune-i ce simti happy sau fa'l gelos cu un alt baiat :*