| anonim_4396 a întrebat:

Buna vreau sa am si eu un iubit asta nu ar fi nici o problema dar ar fi pentru prima data si cum sa le zic parintilor despre asta sun un pic cam timida si am 13 ani worried.

Răspuns Câştigător
| tyana a răspuns:

La 13 ani esti inca un copil, de ce vrei tu sa ai neaparat iubit?
Daca vrei sa discuti aceste lucruri cu parintii tai insa, nu trebuie sa fii timida, trebuie sa le spui ce simti iar ei probabil o sa te ajute sa intelegi ca esti inca un copil la 13 ani.La varsta asta poti avea cel mult simpatii dar nu un iubit, in adevaratul sens al cuvantului. Vorbeste cu mama ta fara jena, ea cu siguranta o sa te inteleaga si o sa iti dea sfaturi bune.

3 răspunsuri:
| medgirl a răspuns:

Ehh. mii de fete de fete de virsta ta se confrunta cu asa probleme... eu consider ca ar trebui mai intii sa vorbesti cu mama, pentru ca daca esti fata dupa parerea mea, mama este cea care te intelege cel mai bine(poate a trecut si ea prin asta) si spune-i ca ai vrea sa iesi cu un baiat si asigur-o ca nu ve-ti face nimic rau, fa-o sa aiba incredere in tine si mai departe nu cred ca va fi vreo problema!
Mult suscces!

| rockaholic a răspuns:

Ce zodie esti?
eu cred ca ar trebui sa ai suportul parintilor, cu toate ca o sa creada ca e prea devreme...

| BUlululica a răspuns:

Da aveti dreptete cred ca sunt prea mica si sunt in zodia pesti de acea sunt timida laughing