| gossipgirl_8701 a întrebat:

Vreau sa imi cos singura haine, ca sa fiu mai unica... dar nu am masina, asa ca m-am gandit sa cos la mana... ce credeti? Si pozele cu hainele ce vreau sa le croiesc le-am luat dp net, asa ca am model...astept o parere.Multumesc:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca nu ai mai cusut mult pana acum, o sa-ti fie cam creu la inceput. Si nu stiu daca nu o sa te plictisesti pana termini o haina. Eventual la prima roag'o pe mama ta sa te ajut putin... SUCCES! Take carepeace sign

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte frumos si eu tricotam coseam, ca stii ca eu nu folosesc masina desi am, de mana merg repede, poti sa-ti faci, sigur, cusatura dubla insa pentru ca cea de masina este mai deasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://shop.nordstrom.com/......31~6014186
modele de rochite superbe daca vrei sa cosi singurica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sfatu meu este sa incerci alte magazine decat le folosesc cei din jurul tau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cos cu flori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cos cu flori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa cos la mana