| Annezzzz a întrebat:

Vreau sa imi fac un piercing in limba si as vrea sa intreb pe cine are cat l-a costat, cat de tare a durut( cu ce se aseamana durerea), in cat timp s-a vindecat si cum l-ati ingrijit. M-am informat de pe mai multe situri si stiu despre infectii... Funda :-)

3 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Eu zic gandesti inainte sa faci asta.
Parerea generala este ca atunci cand o persoana are asa ceva in limba, practica sexul oral la greu.
Eu cred ca nu vrei sa-ti pui o astfel de eticheta in frunte!

| corolav a răspuns:

Eu știu că se îngrijește pe „lungi" nu pe „lați".

| Annezzzz explică:

@Elianna eu am pus intrebarea pentru cine are. Daca asta e parerea ta nu ma intereseaza. Fiecare cu parerile lui.