| bebemik a întrebat:

Bunabatting eyelashes vreau sa imi fac un tatuaj cu o puma sau iepurasul playboy sub abdomen vreau cateva modele...sau daca aveti alte ideei st bine venitebatting eyelashes. fundabatting eyelashes

2 răspunsuri:
| 19vioo a răspuns:

Am o prietena care si-a facut tatuaj si a avut mult de pierdut din cauza tatuajului...acum regreta.
Parerea mea e mai bine sa nu iti faci pentru ca mai tarziu ai sa regreti...nu sti ce iti rezerva viitoru.si daca chiar iti doresti poti sa iti faci la incheietura maini o fundita finuta s-au labute de pisicuta s-au initiala numelui tau... Fundita?