| fllory a întrebat:

vreau sa imi pun piercing in nas si am vazut cateva poze cu piercing-uri adica cum arata in interior. Am observat unele cu interiorul rotund si unele cu el drept ca si un cercel normal. Acum va intreb daca nu e incomod in nas. Cum se simte? in special cel drept mi se pare cam incomod dar vreau si alte pareri ale celor care au incercat... Multumesc :*

3 răspunsuri:
| geanina_1437 a răspuns:

Buna si eu am piercing in nas,interiorul la piercingul meu e rotund si e mult mai bine asa pentru ca in caz de te lovesti biluta aia nu chiar da voie sa te intepi usor,e un pic incomod doar cand iti stergi nasul dar eu m-am obisnuit,se vede fain acum depinde sa nu fie mare ca e najpa si urat ala mare,la inceput ianinte sa mi-l fac imi era ff frica ma teameam de durere dar eu nu am simtit absolut nimic,gaura era facuta si eu intrebam daca e gata,iti amorteste un pic nasul dar trece acum depinde cat de sensibila esti tu, in rest e ok, nu iti fie teama''baba la frumusete sufera'' Funda :-s

| nadyank a răspuns:

Pentru toti iubitorii de piercing Argintarie.ro ofera GRATUIT 2 piercinguri de nas la achizitionarea unui cercel de buric http://www.argintarie.ro/Piercing-din-argint-c-356-s-price-sd-0-pg-1.html

| Àlεxαndrα a răspuns:

Heii,imi poti da site-ul unde ai vazut pozele?