| purpleeyes_1427 a întrebat:

Buna vreau sa imi recomandati un program si un meniu pentru a slabi de ex dimineata la o anumita ora sa mananc nu stiu ce la amiaza sa mananc nu stiu ce sa fie strecurate si exerciti si fructe la fel seara la fel si sa fie si cu exerciti multe pentru slabit(vreau sa specificati cat slabesti daca respecti acest program timp de o luna sau mai mult eu stiu pana in var a in iunie)

Răspuns Câştigător
| iJustHaveFun a răspuns:

Mananci normal doar ca la ore fixe : la 7, 9, 11, 13,15,17,19 si bei 2 litri de apa pe zi. Deci de la 7 din 2 in 2 ore si cate putin ...normal si cat mai variat