| Beatrice_8219 a întrebat:

vreau sa imi spuneti parerea voastra sincera. Am 17 ani si in clasa este un baiat care chiar il plac foarte mult, am incercat sa ii dau de inteles chiar daca sunt foarte timida. Uneori mi se pare ca si el ma place dar numai cand nu prea ii acord importanta. Nu prea mi se pare normal sa fac eu primul pas, dar cred ca as face un mic sacrificiu insa imi este frica sa nu fiu respinsa chiar daca foarte multi baieti imi spun ca sunt frumoasa, insa nu prea am incredere in mine... ce sa fac? dau fundita la cea mai buna ideewinking

1 răspuns:
| PrinţeSisi a răspuns:

Nici eu nu am prea mare incredere in mine si de asemenea timida. dar daca vrei sa afli daca baiatu acela te place lasa timpu sa treaca dar nu ii spune in fata "imi place de tine" sau ceva de genu lasa-l pe el sa faca primul pas. pup kisssper sa te ajute:X