| xxaszxx a întrebat:

Vreau să intru la Liceul Militar, cum este dacă intri acolo. Este adevărat că ești ca în armată?

Răspuns Câştigător
| Alexandru_Mihai_1988 a răspuns:

Buna. Si eu am incercat sa intru acolo, impreuna cu inca 3 prieteni, insa doar 1 dintre ei a reusit sa intre...Este destul de dificil in primul rand sa ajungi acolo. Am inteles de la prietenul meu ca are voie sa iasa de acolo doar in weekend sa iti vada familia, dupa care seara se intoarce inapoi. Nu ai voie sa iesi de acolo decat in costum militar, profesorii sunt cam stricti, programul este strict, avand in vedere ca teoretic ar trebui sa te culci la 9:30-10, dar daca vrei te poti culca mai tarziu dar iti asumi asta pentru ca trebuie sa te trezesti la 5:30-6 ca sa mergi la inviorare si alergare...Deci..de aici iti poti da seama si singura daca este potrivit pentru tine sau nu happy MULT SUCCES DACA TE HOTARASTI SA MERGI ACOLO happy

| xxaszxx explică (pentru Alexandru_Mihai_1988):

Am încercat, am dat probele, dar am căzut la limită. Mulțumesc pentru răspuns.

1 răspuns: